Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

Wyświetlanie 1–12 z 147 wyników

Listwy Przypodłogowe poliuretanowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj listew tego typu oraz odmiana, która posiada zdecydowanie najwięcej wzorów. Wybór spośród tych komponentów jest po prostu ogromny, a wszystko dzięki zaletom nowoczesnej sztukaterii. Niesie ona szereg pozytywnych właściwości dla wnętrz i z roku na rok znajduje coraz większą liczbę zwolenników.Listwy przypodłogowe poliuretanowe cena Sekret produktów wykonanych z poliuretanu tkwi w tym, że są one maksymalnie wytrzymałe, lekkie, odporne na wodę i wilgoć oraz proste w montażu. Łatwo można je też modyfikować poprzez przemalowanie lub własnoręczne skrócenie. Produkty z tej grupy stwarzają szerokie pole do popisu dla właściciela, a są przy tym wdzięcznym materiałem do montowania. Listwy z poliuretanu będą też idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie możliwość długoletniej eksploatacji produktu bez konieczności cyklicznej renowacji. Profile poliuretanowe po aplikacji na ścianie będą spokojnie służyć przez kilka lub nawet kilkanaście lat.

Listwy przypodłogowe plastikowe białe

Listwy przypodłogowe plastikowe białe mogą posiadać różnorodny design. Dzięki mnogości dostępnych wzorów, łatwo można je dopasować do panującej we wnętrzu stylistyki. Nie jest więc problemem, by znaleźć profile idealnie pasujące zarówno do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, jak i tych o bardziej tradycyjnym i klasycznym charakterze. Oprócz różnorodnych wzorów, opisywane produkty posiadają również niezliczoną ilość wariantów pod względem wielkości. listwy poliuretanowe przypodłogowe Posiadamy zarówno listwy mające po kilka centymetrów wysokości i szerokości, jak i liczące po kilkanaście czy ponad 20 centymetrów. Dobór komponentów pod kątem rozmiaru powinien zależeć od wielkości samego pomieszczenia, jak i przeznaczenia listew. Te mniejsze doskonale radzą sobie jako elementy wykończeniowo-dekoracyjne. Jeśli jednak zależy nam bardziej na ochronie ścian przed uszkodzeniami, to znacznie lepiej spiszą się wysokie profile o dużej grubości.

Białe listwy podłogowe plastikowe

Białe listwy podłogowe plastikowe to tak naprawdę produkty z PCV, ale często klienci niezaznajomieni w temacie wyszukując w internecie profili plastikowych, tak naprawdę chcą nabyć listwy z poliuretanu. Wspomnieliśmy o tym, że produkty te mogą chronić ściany przed uszkodzeniami. Jest to prawda i w tym zakresie listwy spełniają swoją funkcję. Stanowią barierę pomiędzy powierzchnią ściany i czynnikami, które mogą ją uszkodzić. Mamy tu na myśli odkurzacz, mopa, zmiotkę, miotłę czy buty. Mocny poliuretan absorbuje uderzenia i zapewnia ścianie bezpieczeństwo w jej dolnym obszarze. Dzięki zastosowaniu listew ściany się również nie brudzą, więc nie zachodzi konieczność ich systematycznego odmalowywania. Oszczędzamy tym samym czas i pieniądze.

Warto też wspomnieć, że białe listwy podłogowe plastikowe skutecznie maskują szczeliny dylatacyjne. Dylatacja to przerwa pozostawiona na linii łączenia posadzki i ściany. Zostawia się ją, by podłoga mogła z czasem skutecznie pracować i tym samym by się nie odkształcała. W większości listew można też ukryć kable, biegnące wzdłuż podłogi. Profile posiadają bowiem specjalne miejsce po swojej wewnętrznej stronie, w którym umieszcza się przewody elektryczne. Zapewnia to dodatkowo harmonię i elegancję we wnętrzu.

Listwy Przypodłogowe poliuretanowe opinie

Listwy Przypodłogowe poliuretanowe posiadają świetne opinie wśród użytkowników. Wszystko dzięki ich szerokiej funkcjonalności i przede wszystkim doskonałej jakości w stosunku do atrakcyjnej ceny. Listwy tego typu można swobodnie malować, więc łatwo dostosujecie je do wnętrza pod względem kolorystyki. Są lekkie i wytrzymałe, a tym samym przystosowane do samodzielnego montażu. Wystarczy użyć dedykowanego kleju od producenta. Nie trzeba zatrudniać fachowca od wykończeń czy prosić o pomoc sąsiada „złotej rączki”. Klient z całym procesem montażu w zupełności poradzi sobie sam.

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

CX132 OracDecor Listwa Podłogowa

14.56 

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

CX133 OracDecor Listwa Podłogowa

14.40 

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

CX190 OracDecor Listwa Podłogowa

26.82 

Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

FD1 NMC Listwa Podłogowa

40.14 

Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

FD2 NMC Listwa Podłogowa

44.16 

Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

FD21 NMC Listwa Podłogowa

45.68 

Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

FD22 NMC Listwa Podłogowa

45.68 

Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

FD3 NMC Listwa Podłogowa

44.16 

Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

FL1 NMC Listwa Podłogowa

29.56 

Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

FL1F NMC Listwa Podłogowa

100.76 

Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

FL2 NMC Listwa Podłogowa

44.66 

Listwy Przypodłogowe Poliuretanowe Cena

FL3 NMC Listwa Podłogowa

14.00