Wysokie listwy przypodłogowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wysokie listwy przypodłogowe, choć nieco droższe od typowych, dają nieproporcjonalnie większy efekt dekoratorski w stylowym wykończeniu wnętrz niż klasyczne cokoły
wysokie listwy przypodłogowe
wysokie listwy przypodłogowe
. Powszechnie mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach . To prawda. O szczegóły warto dbać nie tylko na początku, przy całościowym remoncie i aranżacji wnętrza. Zazwyczaj wysmakowane bogactwo dopracowanej przestrzeni rodzi się stopniowo, z czasem, krok po kroku. I tak w przytulnym już skądinąd domu można znaleźć zakątki, które wymagałyby nieco uwagi i serca… Warto zwrócić uwagę na miejsce łączenia posadzki oraz ścian. Często pozostaje ono bez aranżacji, a listwy przypodłogowe tak jak sztukateria w sypialni znacznie podnoszą walory estetyczne wnętrza i co najważniejsze, spełniają szereg ważnych funkcji dla domu.

Wysoka Listwa przypodłogowa

Wysoka Listwa przypodłogowa to z pewnością komponent, w który warto zainwestować. Często w polskich mieszkaniach spotkać możemy słabe jakościowo szerokie listwy przypodłogowe z PCV. Jeżeli nie jesteśmy akurat w trakcie dużego remontu, pochłaniającego spore fundusze, warto jednak pozwolić sobie na zastosowanie w to miejsce nieco droższych, a za to dużo bardziej wyrazistych wysokich cokołów MDF. Listwa wysoka to taka, która ma przynajmniej kilkanaście centymetrów wysokości, zazwyczaj jest to 14-15 centymetrów lub więcej. Białe matowe listwy lub lakierowane znacznie podniosą na wyższy poziom wykończenia podłogi, a co za tym idzie – charakter całego wnętrza. Wcześniej wspomnieliśmy o szerokiej funkcjonalności naszych listew. Przede wszystkim skutecznie chronią one ściany przed uszkodzeniami w ich dolnym obszarze. Ponadto maskują kable RTV i AGD przebiegające obok podłogi oraz zakrywają szczeliny dylatacyjne. Dylatacja to celowo pozostawiona przerwa między posadzką a ścianą. Stosuje się ją, by podłoga prawidłowo pracowała i się z czasem nie odkształcała.

Listwy podłogowe wysokie

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów, między innymi listwy przypodłogowe wysokie, które posiadają szerokie zastosowanie. Dzięki ofercie naszego sklepu internetowego mogą Państwo wykonać remont swojego mieszkania od przysłowiowego „A” do „Z”. Wysokiej jakości listwy przypodłogowego do pomieszczeń różnego typu pozwolą Ci odmienić wygląd swojego mieszkania w taki sposób, że znajomi pomyślą, że pomylili domy. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z ofertą naszego e-sklepu, w którym znajdziesz produkty najwyższej jakości w najniższej cenie.

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

MD005 Mardom Decor Listwa Podłogowa

33.57 

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

MD008 Mardom Decor Listwa Podłogowa

32.42 

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

PF 0112 Decor System Mech Listwa Podłogowa

38.44 

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

PF 0208 Decor System Mech Listwa Podłogowa

29.56 

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

PW 5104-P Decor System Mech Listwa Podłogowa

20.45 

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

SX171 OracDecor Listwa Podłogowa

41.52 

Białe Listwy przypodłogowe w salonie

SX186 OracDecor Listwa Podłogowa

63.16