Listwy Przypodłogowe Ze Stali Nierdzewnej

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Zasada podobnych kolorach: kolor cokołu w zależności od koloru podłogi powinny być zbliżone do koloru podłogi i nieco głębiej niż listwy przypodłogowe ze stali listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej
nierdzewnej. Ponieważ listwy ze stali nierdzewnej są zwykle blisko podłogi, wybierając cokołu kolorów w zależności od podłogi może sprawić, że przestrzeń dekorowanie efekt bardziej proste i może bezpośrednio zobaczyć różnicę między kolor i kolor cokołu. Większość właścicieli domów użyć tego wyboru kolor obręczy.

Prawo zgadza się z kolorem pokrywy drzwi: kolor na cokołu jest wybierany przez drzwi linii kolorów. Główną cechą tej metody jest to, że pozwala na cały salon mieć stałą barwę. Kolor linii drzwi jest taki sam, lub znajduje się obok słynnych kolorowych drzwi i kolor drzwi głównego pokoju kolorów. Jeśli linia cokołu jest traktowana jako linia, wtedy linia bazowa jest zwykle powiązana z litą i kolorowa linia drzwi jest zwykle taka sama jak albo blisko koloru drzwi, więc cios jest określany przez kolor linii drzwi. Kolor spaceru linii można zrobić pokój, mają spójny odcień kolorów i piękniejsze.

Listwy przypodłogowe ze stali nierdzewnej

Spójrz na warunki oświetleniowe: pomieszczenia, warunki oświetleniowe wpłynie na podłodze, drzwi pokrywy i linii cokołu, wybór kolorów. Jeśli jest to pomieszczenie z listwy dekoracyjne ze stali nierdzewnej dobrymi warunkami oświetlenia, generalnie głębokość może być. Jeśli jednak warunki oświetleniowe nie są dobre, wybierz materiał o wysokiej jasności i odpowiednim kolorze, aby uniknąć ciemnych kolorów. Reguła kontrastu kolorów: Metoda kontrastu polega na użyciu linii cokołu, która jest absolutnie przeciwieństwem koloru podłogi. Kontrast między kolorami jest używany do kształtowania efektu kontrastu, co zwykle daje nieoczekiwane konsekwencje. Metoda ta wymaga koloru i stylu dekoracji pokoju. Z dobrym zrozumieniem, można rozważyć odpowiedni kontrast koloru, w przeciwnym razie będzie produkować tylko poczucie naruszenia.

Listwy dekoracyjne ze stali nierdzewnej

Listwy dekoracyjne ze stali nierdzewnej są świetne wykończenia w każdym pomieszczeniu ze względu na ich estetyczny wygląd. Oprócz wizualnego końca pomieszczenia, pełnią one funkcjonalną rolę, chroniąc ściany przyszłych żetonów. Nie jest zaskakujące, dlaczego w domu dzisiaj nadal mają listwy listwa i przycinanie okien zainstalowany. Następnym krokiem po podjęciu decyzji, aby zainstalować te zakończy się… Wybór materiałów! Postaw, że nie widzisz, że jeden idzie! Ważenie zalet i wad różnych materiałów jest ważne, ale zajmuje dużo czasu. Uwierz mi, kiedy mówię, zbieranie materiałów może być ból głowy. Ostatecznie sprowadza się do wartości i potrzeb, od dostępności do estetyki.

Listwy wykończeniowe ze stali nierdzewnej ostatnio staje się popularnym tektury odlewniczej. Podczas gdy Tektura ze stali nierdzewnej wydaje się niekonwencjonalna, to naprawdę dodaje świeże i nowoczesne Vibe do domu. Podczas gdy profile są uproszczone, jego tekstury i odbicia dodaje złożoności do jego obsługi. Na górze, płyta ta jest solidna i łatwa do czyszczenia.

41.29 
13.70 
18.94 
31.66 
22.69 
32.54 
20.60 
32.54